İnternet'deki Oyunlar Artık Yandex'de

İnternet’deki Oyunlar Artık Yandex’de

Yandex İnternetdeki Oyunlar Artık Yandexde Yandex internet de oyun oynamayı seven kullanıcılar için yeni bir servisi kullanıma açtı. Yandex bu yeni servisi sayesinde binlerce oyuna bir tık ile ulaşabileceksiniz.

Sürekli Türkiye pazarına getirdiği yenilikler ile sürekli olarak dikkat çekmeyi başaran Yandex yeni getirmiş olduğu oyun servisi ile Aksiyon, Strateji, Spor gibi daha sayamayacağımız bir çok kategori altında kullanıcılarına hizmet vermeyi amaçlıyor. Aynı zamanda üye olan kullanıcılarını da bu servislerden ve yeni eklenen oyunlardan haber etmek için yeni bir algoritmayı hizmete geçirmeyi planlayan Yandex yavaş yavaş Türkiye deki piyasanın zirvesine yaklaşıyor. 

Şuan için incelediğimiz zaman Alexa Türkiye sıralamasın 52. sırada olan Yandex’in bu başarısı gerçekten takdire şayan olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca Türkiye deki haritalar için geliştirdiği direk sokakları görebilme servisi ise gerçekten çok kullanışlı ve güzel olduğunu belirtmeden geçmeyeceğim.

Evet bu kadar konu açıklamasından sonra Yandex oyun servisinin adresini sizlerle paylaşalım. Yandex oyun servisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gelen Aramalar: yandeks oyunlariyandeks oyunlaryandeks oyunyandex oyunyandex oyunlarıyandeks oyunuyandex oyun oynayandex oyunları oynayandex oyunlar?yandeksoyun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir