İpara ile Sanal Pos'a Sahip Olun

İpara ile Sanal Pos’a Sahip Olun

Gittigidiyor ekibi tarafından kurulan ipara.com tüm mağazalara sanal pos imkanı sağlıyor. Mağazalar için uygun pos imkanları sunan ipara.com şuan için 150 mağazaya ulaştılar. Kısa bir süre içerisinde ise yeni hedef 1000 mağazaya ulaşmak. Gerçekten ipara’nın bu hızlı yükselişine dur demek imkansız, çünkü hem ilerini kaliteli yapıyorlar hem çok uygun sanal pos oranları ile hizmet veriyorlar.

Bu sebepten dolayı yakın bir süre içerisinde bizim ekibimizin de yeni bir ticaret projemizde ipara ile anlaşacağımızı belirtmek istiyorum. Eğer bir mağazanız veya ticaret yaptığınız bir web siteniz varsa ipara.com ile görüşmeden hareket etmeyin. Şöyle bir incelediğimiz zaman ipara’yı kullanan kullanıcı sayısı 11 bine ulaşmış durumda ve hızla bu sayı artmaktadır.

Peki ipara’nın sanal pos için kullanım ücretleri nedir ?

iPara üyesi olmak ücretsizdir. Sadece, aylık toplam ödeme hacminize göre komisyon ve işlem başına da 0,45TL alınmaktadır.

ipara İpara ile Sanal Posa Sahip Olun

Gerçekten çok uygun olduğunu söylebilirim. Şimdiden ipara’yı nu başarısından dolayı kutluyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir