pes 2013 topa falso verme

PES 2012’de Topa Falso Nasıl Verilir?

PES oyunlarına yeni başlayanlar için topa nasıl falso verilir kısa ve pratik bir şekilde gösterelim istedik.  Aşağıda yer görsele göz atarak bunu hemen kavrayabilirsiniz. Birazda elinizi seri tutarsanız eğer sizi tutabilene aşk olsun!

Pes 2012 Topa Falso Nasıl Verilir?

Gerçekte belirli oyuncular vardır. Topa falso verebilen ve kıvrak hareketler yapabilen belirli oyuncular. Örneklerden yola çıkarak anlatayım. Örneğin Barcelona’dan David Villa. Sol forvet oynar ve sahanın solundan kalenin karşıdan baktığınızda sağ tarafına topu atar. David Villa’nın vurduğu top kalecinin üstüne gider. Ama tam kaleciye yaklaştığında kalecinin solundan geçer ve kaleye doğru yön alır. Bir de Lionel Messi örneğini vermek istiyorum. Sağ forvette oynar. Kalenin sol tarafına vurur. Top kalecinin üstüne gider. Son anda kalecinin sağından geçerek kaleye doğru gider.

pes 2013 topa falso verme PES 2012’de Topa Falso Nasıl Verilir?

pes 2013 topa falso verme

 

Gelen Aramalar: pes 201 falsopes 2013 falso nasıl verilirpes 2013 topa falso vermepes 2013 falso nasıl verilir klavyepes 2013 topa nasıl falso verilirpes 2012 de falso nasıl verilirpes 2012 falso verme klavyepes 2012 falso nasıl verilirpeste topa klavyeden nasıl falso verilirpeste topa nasıl falso verilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir